walden-pondآفت کش ها می توانند وسایل مهمی در مدیریت آفات باشند،اما به دلیل طبیعت آن ها، سمی هستند.محصولات آفت کش می توانند خطراتی برای انسان،حیوان و محیط زیست داشته باشند.قبل از انتخاب یک آفت کش، مهم است که دستورالعمل های برچسب محصول خوانده شده و فهمیده گردد.این امر موجب می شود که شما در هنگام استفاده از آفت کش، مشکلات مرتبط با آفت کش را به حداقل برسانید.
برای کاهش خطر،محصولات آفت کش را حداقل سمیت را انتخاب کنید.این کار با جستجوی "کلمه هشدار دهنده" احتیاط ممکن می شود.این،یکی از مفاهیم اساسی مدیریت جامع آفات است.شما می توانید آفت کش های معتبری که در محل زندگیتان موجودند را جستجو نمایید.ایالات،بانک های اطلاعاتی گوناگون دارند،اما شما می توانید محصولی که قرار است در کنترل آفات موثر واقع شود را توسط نام محصول یا محتویات فعال آن جستجو نمایید.

selectpest
همچنین،ادارات و دفاتر فعال در زمینه کنترل آفات و فروشنده های سموم موثر در برابر آفات می توانند توصیه های خوبی به شما بنمایند.آن ها ضمن آشنایی با آفات منطقه،با انواع و اقسام آفت کش ها نیز کاملا آشنا هستند.از آن ها در باره میزان ماندگاری آفت کش هم سوال کنید.
وقتی آفت کش انتخاب می کنید،موارد مهم و کلیدی زیرا را هم در ذهن داشته باشید:
در باره آفت یاد بگیرید.آیا آفت بخوبی توسط حرفه ای یا متخصص شناسایی شده است؟بدانید که با تشخیص بد و غلط،زمان و پول خود را از دست خواهید داد.
آفت را در برچسب جستجو کنید.محصولی که می تواند روی آفت شما موثر باشد انتخاب کنید.آفت هایی که محصول رویشان موثر است در روی برچسب فهرست شده اند.
این نکته که تا چه اندازه می توانید وجود آفت را تحمل کنید خیلی مهم است.ممکن است از بین بردن کامل آفت میسر نباشد،اما بتوانید میزان آن را تا حدی که احساس راحتی نمایید پایین بیاورید.
منطقه مورد نظر را شناسایی کنید.آیا منطقه حساسی نزدیک منطقه مورد نظر وجود دارد؟آیا شیب منطقه به طرف یک منطقه آسیب پذیر مثل نهر،باغ یا زمین بازی است؟آیا جریان حاصله به گیاهان ارزشمند مسیر آسیب خواهد رساند؟
یک محصول موثر انتخاب کنید.با یک حرفه ای مثل ما تماس بگیرید.ما به شما خواهیم گفت که کدام محصولات برای کنترل آفت شما موثرترینند.
"کلمه کلیدی" را جستجو نمایید.محصولاتی که دارای برچسب "احتیاط" هستند دارای سمیت کم هستند و آن هایی که کمترین سمیت را دارند ممکن است هیچ کلمه کلیدی نداشته باشند.
در باره تجهیزات ایمنی مورد نیاز بخوانید.اگر در برچسب قید شده بود،حتما از تجهیزات حفاظتی مورد نیاز استفاده کنید.این تجهیزات شامل دستکش، عینک ایمنی، البسه مقاوم در برابر مواد شیمیایی و دیگر عناصر می باشند.
در باره محتویات محصولات یاد بگیرید.آیا محصول گروه ویژه ای از آفات را هدف می گیرد یا دایره به کارگیری آن کاملا گسترده می باشد؟برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از ما کمک بگیرید.
سم را فقط برای نیاز امروزتان خریداری کرده و ترکیب نمایید.آفت کش ها دوره عمر محدودی دارند و در صورت ذخیره شدن ممکن است خطرناک گردند.
در صورت استفاده از محصول،بر چسب را کاملا بخوانید.پیروی از دستورالعمل برچسب خطرات را کاهش داده و موجب می گردد که محصول وفق تمایل سازنده عمل نماید.
اگر نیاز به کسب اطلاعات اضافی در باره محصولات دارید و یا می خواهید در مورد آفت کش ها بیشتر بدانید می توانید با شماره 09122039437 تماس حاصل کرده و یا به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید میل بزنید.