walden-pondسوسک ها خیلی سریع زاد و ولد می کنند.پس اگر امروز متوجه یک سوسک می شوید، آن را به سرعت از خانه خارج نمایید.ازطرف دیگر، شما ممکن است چند سوسک را در خانه داشته باشید.در اینصورت قبل از اینکه تعداد آن ها به مرحله آزار دهنده ای برسد، از مبارزات خانگی زیر استفاده نمایید:
ما در اینجا 10 شیوه مبارزه دستی خانگی را که قابلیت به کار گیری بر علیه سوسک ها را دارند معرفی نموده ایم:


1-آب صابون
پاک کننده یا صابون را به آب اضافه نمایید.این آب صابون را روی سوسک ها بپاشید.در چند دقیقه سوسک مورد نظر خواهد مرد.

HOMESOOS1
2-بوراکس
آرد سفید، شکر و اسید بوریک را ترکیب نمایید.توپ های کوچک از این ترکیب را فراهم اورید.این توپ ها را در جاهای آلوده به سوسک بگذارید.این کار بهترین مبارزه خانگی بر علیه سوسک ها محسوب می شود.

HOMESOOS2
3-سدر
سدر دورکننده طبیعی حشره است.بلوک ها، تراشه ها یا توپ های سدر را در جاهای سوسک زده خانه بگذارید.این کار نیز مبارزه موثر در برابر سوسک محسوب می شود.

HOMESOOS3
4-روغن جادویی
روغن جادویی را با مقدار برابر آب ترکیب کنید.این ترکیب را داخل یک بطری اسپری بریزید.آن را روی سوسک ها اسپری نمایید.شما همچنین می توانید یک کاسه را پر از این ترکیب نموده و در کابینت آشپزخانه، پشت یخچال و یا دیگر جاهای مستعد سوسک قرار دهید.

HOMESOOS4
5-جوش شیرین
مقدار معادل جوش شیرین و آب را ترکیب کنید.ترکیب را خوب هم زده و محلول را در ظروف کوچک پر کنید.آن ها را در جاهایی که سوسک ها دیده شده اند بگذارید.

HOMESOOS5
6-توپ های نفتالین
توپ های نفتالین کنترل کننده های خوب سوسک هستند.این توپ ها را نزدیک پنجره ها، زیر یخچال، سینک آشپزخانه یا کمد قرار دهید.بوی این توپ ها سوسک ها را در پناهگاهشان نگاه خواهد داشت.

HOMESOOS6
7-آمونیاک
دو فنجان آمونیاک را در یک ظرف آب بریزید.آن را داخل سینک بریزید.این کار باعث می شود که سوسک ها داخل خانه شما نشوند.

HOMESOOS7
8-برگ بو
مقداری برگ بو را داخل آب بگذارید.از این آب برای جارو کردن کف استفاده کنید.در حالت دیگر، به سادگی برگ بو را در گوشه ها، سینک و کمد بگذارید تا تهاجم سوسک ها را متوقف نمایید.

HOMESOOS8
9-روغن نعنا
روغن نعنا را روی حشرات ازار دهنده اسپری نمایید.به این صورت سوسک ها خفه شده و خواهند مرد.

HOMESOOS9
10-اسپری سس تند
دو قاشق غذاخوری از سس فلفل را با یک چهارم گالن آب ترکیب نمایید.آن را در یک بطری اسپری بریزید.جاهای آلوده به سوسک را با این محلول اسپری نمایید.

HOMESOOS10
چنانچه مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای مختصر در سایت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید لطفا اینجا را کلیک کنید.