walden-pond6 چیزی که ممکن است مشتریان شما در باره پشه ندانند
آموزش مشتریان شما در مورد مراقبت از خود در برابر پشه در فصل پیک شیوع مسئله مهمی است.


1- به مشتریان خود بیاموزید که لباس های گشاد دارای آستین های بلند و شلوارهای بلند بپوشند. بله، حتی در تابستان! لباس های پوشاننده پوست، یک لایه حفاظت اضافی ایجاد می کنند. به علاوه، این کار به دورکننده های حشرات اجازه می دهد که روی لباس و نه روی پوست بطور مستقیم اعمال شوند و ملاحظات در معرض قرار گیری را کمتر کنند.
2- راکد بودن آب را تا جای ممکن کم کنید. حشرات برای تکمیل چرخه زندگی به آب احتیاج دارند. با حذف جاهای تخم ریزی و رشد، شما می توانید از استفاده از مایملک خود جهت تخم ریزی ممانعت به عمل آورید.
3- باد یا جریان هوا را افزایش دهید. پشه ها با سرعت باد بیش از 10 متر بر ساعت پرواز نکرده و یا روی میزبان بالقوه قرار نمی گیرند. یک فن الکتریکی ساده می تواند سرعتی بالای این مقدار تولید نماید.
4- آن ها را آگاه کنید که در حالی که بیشترین فعالیت را دارند بیرون نروند. اغلب گونه های پشه ها در غروب و تاریکی و سپیده دم تغذیه می کنند. پس اجتناب از فعالیت های اینچنینی در طی این زمان می تواند از نیش پشه ها جلوگیری کند.
5- از پوشیدن رنگ های تیره پرهیز نمایید. مطالعات متعدد نشان داده اند که پشه ها بیشتر به رنگ های تیره جذب می شوند، نه رنگ های روشن. در مورد الیاف این قضیه مصداق ندارد. الیاف درخشان همانند ساتن یا ابریشم جذاب تر از مات هایی همانند کتان هستند.
6- از دورکننده حشره استفاده کنید. دورکننده های حشرات مورد تایید سازمان حفاظت از محیط زیست هستند، به ویژه ان هایی که شامل DEET بوده و جهت ممانعت پشه ها از گزندگی و نیش زدن فوق العاده موثرند.
نکته اول: چنانچه متن بالا نیاز شما را بر آورده نکرده است، کلیدواژه خود را در قسمت جستجو( بالای صفحه) وارد کرده و مقالات مرتبط با خواسته خود را ملاحظه نمایید. شاید یکی از آن ها بر طرف کننده نیاز شما باشد
نکته دوم: در صورت تمایل به اخذ مشاوره تلفنی از قوانین مشاوره، مندرج در بالای صفحه یا صفحه نخست، کسب اطلاع نمایید.
نکته سوم: چنانچه مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای معقول در سایت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید، لطفا اینجا را کلیک کنید.