walden-pondآیا اسید بوریک سوسک ها را متوقف می سازد؟
اسید بوریک به شکل ژل و پودر و غبار است، هر چند غبارها عمومی ترین شکل کنترل آفات می باشند. از آنجا که اسید بوریک یک بار الکتریسیته ساکن دارد، وقتی که حشره در محیط مورد عمل قرار گرفته راه می رود، به بدن سوسک می چسبد. در حالی که حشره خودش را تمیز می کند، غبار را می بلعد و آن را مهیای حمله به سیستم عصبی می سازد.

sooskkha
نکاتی در باره اسید بوریک و سوسک ها
نیاز به مقداری تخصص
استفاده از اسید بوریک روی سوسک ها می تواند کار کند، اما کاربرد صحیح عنصری کلیدی است. صاحبخانه ها باید فعالیت آفات را ردیابی کنند و نقاط درست قرار دادن لایه های غبار را پیدا نمایند. در نتیجه، دانش عملکرد و رفتار و نشانه های آفات رویه را، احتمالا، موفق می سازد.
جاگذاری دقیق را در نظر بگیرید
استفاده غلط خانگی می تواند برای ساکنین مشکلاتی را ایجاد نماید. از پراکنده کردن و پخش نمودن اسید بوریک روی پیشخوان ها و مکان های تهیه و آماده سازی غذا پرهیز نمایید. در حالی که اسید بوریک معمولا کشنده افراد بالغ نیست، مصرف این ماده یا زدن آن به چشم ها باعث التهاب می گردد.
بهترین کارها با ممانعت
مشکل مرتبط با اسید بوریک و کنترل سوسک این است که این روش به تنهایی آفات را شکست نمی دهد. صاحبخانه ها، هنوز، نیاز به استفاده از روش های ممانعتی دارند که مانع از ورود بیشتر حشرات گردد. تمیز کردن زهکش ها و درزگیری شکاف هایی که آفات از طریق آن ها وارد می شوند یا مکان های پنهان سازی آن ها را فراهم می کنند به پیشگیری از هجوم های جدید کمک می کند.
تخم سوسک های از قلم افتاده
به علاوه، اسید بوریک روی تخم سوسک اثر نمی گذارد. در حالی که سوسک های بالغ به رویه پاسخ می دهند، سوسک های نوزاد و بچه سوسک ها در جاهای سخت برای دسترسی ایمن می مانند، رشد می کنند و تکثیر حاصل می نمایند.
کنترل ادامه دار
برای اجتناب از کارکرد غلط اسید بوریک و پیامدهای سوسک، که حل نشده بمانند، از حرفه ای ها کمک بگیرید. با آموزش های ما می توانید مهارت های لازم را کسب نموده و خود را از شر سوسک ها آسوده نمایید.

مهم: اگر اطلاعات خود را بیش از مطالعه و خواندن، از طریق شنیدن به دست می آورید بهتان توصیه می کنیم که "چرا مشاوره تلفنی!؟" را بخوانید.

نکته اول: چنانچه متن بالا نیاز شما را بر آورده نکرده است، کلیدواژه خود را در قسمت جستجو( بالای صفحه) وارد کرده و مقالات مرتبط با خواسته خود را ملاحظه نمایید. شاید یکی از آن ها بر طرف کننده نیاز شما باشد
نکته دوم: در صورت تمایل به اخذ مشاوره تلفنی از قوانین مشاوره، مندرج در بالای صفحه یا صفحه نخست، کسب اطلاع نمایید.
نکته سوم: چنانچه مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای معقول در سایت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید، لطفا اینجا را کلیک کنید.