walden-pondحذف حشرات با مواد شیمیایی ممکن است منجر به تولید بوی بد در خانه شما گردد.
بسیاری از حشره کش های داخلی در پشت سر خود بویی نامطبوع بر جای می گذارند. این بوها می توانند در هوا و داخل الیاف مبلمان و اسباب اثاثیه، قالی ها و پرده ها گیر کنند. بوهای حشره کش ها می توانند روزها و هفته ها بعد از استفاده اولیه باقی بمانند. هرچند، حذف بوی حشره کش ها از خانه شما می تواند بدون استفاده از مواد شیمیایی قوی انجام گیرد.


حذف بوها از هوا
سرکه، به مدت طولانی، به عنوان بوزدای طبیعی مورد استفاده قرار گرفته و می تواند زداینده اغلب بوهای تند باشد. سرکه می تواند از طرق مختلف به حذف بو کمک نماید. قرار دادن کاسه های مختلف سرکه در نقاط مختلف خانه می تواند موجب استخراج بوها از هوا گردد. اختیار دیگر این است که یک فنجان آب را با یک قاشق پر سرکه مخلوط کرده و آن ها را بجوشانید. به مجرد اینکه ترکیب به جوش آمد، درجه حرارت را کم کرده و اجازه دهید که مخلوط در حالت نیم جوش باقی بماند. برای به دست آوردن رایحه ای خوشایندتر، می توانید به ظرف در حال جوش ساقه دارچین، میخک و عصاره وانیل اضافه کنید. همه این ها به حذف بوی بد کمک می کنند. به مجرد جوش آمدن این آیتم ها، درجه حرارت را کم کنید و صبر کنید تا آن ها در مرحله خشکی قرار گیرند. هر زمان که دوست دار تازه کردن هوای خانه بودید، می توانید از تکرار فعالیت پیش گفته استفاده نمایید.
حذف بوها از مصنوعات و الیاف
بوهای حشره کش ها می توانند در الیاف پارچه رومبلی، قالی ها و پرده های شما گیر کنند. برای حذف آن ها، مقدار معادل آب و سرکه را داخل بطری اسپری مخلوط کنید. پرده ها، قالی و مبلمان دارای روکش را با مخلوط اسپری نمایید. مخلوط آب و سرکه به داخل الیاف نفوذ کرده و همچنان که خشک می شوند، بوها را بیرون می کشند( حذف می کنند). روش دیگر حذف بوها از قالی این است که آزادانه جوش شیرین را روی قالی بپاشید. اجازه دهید که جوش شیرین برای تمام شب یا چند ساعت روی قالی بماند. سپس قالی را کلا جاروبرقی بکشید.
ملاحظات
گردش هوای مناسب بسیاری از بوهای بد خانه شما را حذف خواهد کرد. برای یکساعت درها و پنجره ها را باز بگذارید یا به هوای تازه اجازه دهید که بوی حشره کش ها را خارج نماید.
قبل از استفاده از هر روش حذف بو، مخلوط را، برای تست یک جای، مشخص امتحان کنید تا نسبت به از بین نرفتن رنگ اطمینان حاصل نمایید.
خرید یک خالص ساز برقی هوا را مدنظر قرار دهید. خالص سازهای هوا، هوای خانه را می کشند، آن را از ناخالصی ها و بوها حذف می کنند و هوای تازه را به محیط داخل خانه برگشت می دهند.

مهم: اگر اطلاعات خود را بیش از مطالعه و خواندن، از طریق شنیدن به دست می آورید بهتان توصیه می کنیم که "چرا مشاوره تلفنی!؟" را بخوانید.

نکته اول: چنانچه متن بالا نیاز شما را بر آورده نکرده است، کلیدواژه خود را در قسمت جستجو( بالای صفحه) وارد کرده و مقالات مرتبط با خواسته خود را ملاحظه نمایید. شاید یکی از آن ها بر طرف کننده نیاز شما باشد
نکته دوم: در صورت تمایل به اخذ مشاوره تلفنی از قوانین مشاوره، مندرج در بالای صفحه یا صفحه نخست، کسب اطلاع نمایید.
نکته سوم: چنانچه مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای معقول در سایت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید، لطفا اینجا را کلیک کنید.


#خالص_سازی_هوا #خالص_سازی_وسایل_خانه #زدایش_بو_سرکه