walden-pond

comtobeسراغ ورمی کمپوست نروید!( کد 0458)

صنعت ورمی کمپوست، درست کردن کود توسط کرم، مدت ها بازار خوبی داشت؛ اما متاسفانه، بنابر شنیده ها، بازار آن امروزه به خوبی سابق نیست.
با این وجود ممکن است بعضی ها دوست داشته باشند فعالیت حرفه ای در این زمینه را هم تجربه کنند.


ما به شما توصیه می کنیم که این کار را نکنید؛ حتی اگر مطمئن باشید که قادر هستید بخوبی از پس فروش کودهای تولیدی توسط کرم ها بر بیایید.
نگهداری و مراقبت از کرم ها کار آسانی نیست و ممکن است کرم ها با تلف شدن در اثر درجه حرارت یا رطوبت نامناسب و یا بستر سازی غلط و یا عدم تغذیه درست و یا بیماری، به شما خسارت هنگفتی وارد نمایند.
در بسیاری کشور های پیشرفته این امکان برای کسانی که می خواهند وارد یک صنعت، که از آن هیچ نمی دانند، شوند موجود است که از خبره ها و کارشناسانی که کار "توجیه اقتصادی طرح های سرمایه گذاری" را انجام می دهند، خوب هم انجام می دهند، کمک بخواهند.
خبره ها و کارشناسان و حتی برخی شرکت های معتبر در این زمینه کمک حال علاقمندان به سرمایه گذاری شده و با تعیین هزینه های احتمالی و درآمدهای محتمل حاصل از کار، مشتری خود را تشویق به سرمایه گذاری نموده و یا او را کاملا بی خیال ماجرا می گردانند.
در کشور ما این امر امکان پذیر نیست؛ زیرا هم خبره ها و کارشناسانی که واقعا در این زمینه اطلاعات مکفی داشته باشند و قبول کنند با دریافت حق الزحمه مناسب، اشخاص مایل به سرمایه گذاری را از جیک و پوک صنعت مورد نظر مطلع نمایند کم پیدا می شوند و هم عدم ثبات اوضاع و احوال اقتصادی کشور و وضعیت بازاری که هر آن ممکن است زیر و رو شود بسیاری از افراد متمایل به سرمایه گذاری را از ورود به این صنعت، همچون دیگر صنعت ها، به شدت می هراساند.
کاری که بسیاری از افراد می توانند قبل از ورود به صنعت "ورمی کمپوست" صورت دهند این است که کار را با نمونه کوچک شروع کنند و در صورت کسب موفقیت در این نمونه، از پرورش و نگهداری کرم و تولید کود گرفته تا فروش در مقیاس کوچک، سراغ کارهای بزرگتر بروند.
ما هم برای این گروه از افراد و هم برای دغدغه مندان محیط زیست، که مایل هستند در محیط خانه با استفاده از کرم های "ورمی کمپوست" پسماندها و زباله های تر خود را مبدل به کود بسیار ارزشمند گردانند، "ورمی کمپوست سازهای خانگی" را، بنا بر سفارش، تولید می کنیم.
قیمت این ورمی کمپوست سازهای خانگی 900000 تومان، بدون احتساب هزینه پیک، است و پکیج علاوه بر محفظه ای که کرم ها در آن جای می گیرند و کود تولید می کنند شامل یک دستگاه دیجیتالی سنجش دما و 5 کرم کودساز نیز هست. البته ما به خریداران دستگاه توصیه می کنیم که علاوه بر دستگاه سنجش دما، یک پی اچ متر و یک رطوبت سنج هم با هزینه شخصی خریداری نمایند تا بتوانند محیط زیست کرم ها را از هر لحاظ کنترل نموده و مانع از مرگ یا بیماری ناخواسته آن ها گردند.( به دلیل مشکل زنده نگه داشتن کرم ها تا رسیدن به مقصد فعلا امکان فروش شهرستان نداریم)
نکته 1: اگر در زمینه ابتیاع رطوبت سنج و پی اچ متر تخصص ندارید هم نگران نباشید. ما کمکتان می کنیم که در این زمینه ها هم خریدهای خوبی صورت دهید.
نکته 2: اگر پرداخت مبلغ بالا به نظرتان زیاد می آید و گمان دارید می توانید خودتان "ورمی کمپوست ساز خانگی" را تولید کنید هیچ ایرادی ندارد که دست به کار شوید. در این زمینه، اگر بخواهید، می توانیم کمکتان کنیم. فقط اول قوانین مشاوره تلفنی ما را بخوانید.
نکته 3: اگر محفظه کرم ها را بسازید، احتمالا در خرید کرم دچار مشکل خواهید شد؛ زیرا "ورمی کمپوست ساز های صنعتی"، اگر هم فروشنده کرم ها باشند، آن ها را در تعداد زیاد و به همراه بستر عرضه می کنند و معمولا خرده فروشی، به گونه مورد نظر شما، ندارند. در این باب هم نگران نباشید؛ زیرا ما کرم ها را تکی، هر عدد 10000 تومان، هم عرضه می کنیم( البته قطعا بدون احتساب هزینه پیک و ایاب و ذهاب)

نکته 4: ساخت "ورمی کمپوست سازهای خانگی" کار مشکلی نیست و چه بسا شما هم به سادگی از پس آن بر بیایید. به این ترتیب، بیشترین فعالیت ما در بعد خدمات پس از فروش و آموزش است و شما به مجرد آغاز به کار خواهید دید که پرورش کرم و تولید کود به آن آسانی هم که از بیرون به نظر می رسد نیست. حتی شاید شما چند باری کرم ها را به کشتن بدهید تا قلق کار دستتان بیاید. لذا، اینکه با شروع کار و مواجهه با مشکلات، ما کماکان کمک حالتان خواهیم بود است که شاید باعث شود جز با ما معامله نکنید!