walden-pondبهترین راهها برای بازیافت مجانی و کمپوست زایدات سگ
دکتر مارک یک دامپزشک است. اوتجربه کار با سگ ها را به مدت بیش از 40 سال دارد.
زایدات سگ باید کمپوست شوند و در سپتیک تانک قرار نگیرند. تنها در این صورت است که گرمای کافی برای تخریب پاتوژن ها ایجاد شده و مواد مغذی که می توانند در حیاط شما مصرف شده و یا پای درختانتان ریخته شوند، فراهم می گردند.


کمپوست زایدات سگ باعث می شود که تن ها ماده اضافه شده به لندفیل ها یا سیستم های فاضلابرو نگهداری شوند.
این متن به شما کمک می کند تا بدرستی توده کمپوست زایدات سگ را درست کنید و جدا از نخریدن آن از جاهای دیگر، فروش کمپوست تولیدی را هم تجربه نمایید.

DOGCOM1
سبز بودن باید شامل زایدات سگ شما هم باشد.
متاسفانه از زمان معرفی کمپوست معرکه زایدات آلی باغی توسط استیو سولومون در 1980، خیلی از مردم از توصیه ها بی آنکه دلیلشان را بدانند پیروی کردند. آقای سولومون بدرستی از چگونگی تولید کمپوست توسط فضولات سگ آگاه نبود و نمی دانست چطور باید این کار را به گونه ای که تخم انگل ها را نابود سازد، صورت دهد. بنابراین، او توصیه کرد که فضولات سگ به کمپوست اضافه نشوند. از آن پس، اغلب متون همان را توصیه کردند. به مدت 15 سال، سایت های مختلف اینترنتی، ادعای تولید کمپوست از فضولات سگ را نمودند، اما ادعای آن ها فقط در ساخت سیستم های کوچک فاضلابی خلاصه می شد.
شما می توانید از فضولات سگتان کمپوست بسازید.
این متن به شما آموزش نمی دهد که از فضولات سگ، سیستم سپتیک بسازید. اگر بخواهید چنین کنید، می توانید از متن خارج شده و با خرید بشکه و مراجعه به سایت های اینترنتی کار خود را راه بیندازید. سیستم های فاضلابی که نیاز به خرید ظروف بزرگ پلاستیکی و مواد تلقیحی شیمیایی دارند می توانند از مغازه های خوار و بار فروشی خریداری شوند، اما آن ها نه با بودجه شما جور در می آیند و نه دوستدار محیط زیست می باشند.
این متن به شما مزایای کمپوست تولیدی از فضولات سگ را آموزش داده و نحوه درست کردن را کاملا یاد می دهد. اگر گربه دارید و از بستر قابل تجزیه زیستی استفاده می کنید، زایدات آن نیز قابلیت افزوده شدن به توده کمپوست را دارند.

DOGCOM2
فضولات سگ را نباید در سطل رخته و از آن چشم پوشی کرد. مشکل ایجاد می کند.
چرا کمپوست زایدات سگ آزار دهنده است؟
سالانه، تن ها مدفوع سگ در داخل سطل های زباله انداخته شده و وارد لندفیل های بهداشتی می گردند. وقتی زایدات سگ، کمپوست می شوند، به مواد مغذی مبدل گشته و شرایط حیاط و درختان را بهبود می بخشند. وقتی خاک شما مواد مغذی آلی را از دست می دهد، کودهای شیمیایی خریداری شده قادر نخواهند بود، چیزهایی که شما می خواهید را به گونه ای که دوست دارید بهبود ببخشند. کمپوست تولیدی از چیزهایی که در دست دارید(زایدات سگ) ، چیزها را به گونه ای که شما می پسندید بهبود می بخشند.
اگر در آپارتمان زندگی می کنید، من باور دارم که این یک اختیار حیاتی نیست. شما جایی برای کمپوست ندارید و علاوه بر آن، با کمپوست تولیدی، چیزی برای انجام دادن نخواهید داشت.
آیا استفاده از زایدات سگ، مشکل زا است؟
پاتوژن هایی هستند که از طریق سگ به انسان منتقل می شوند. اغلب باکتری ها براحتی می میرند و در کتاب آموزشی "هیومنر" (بخش 7، کرم ها و امراض) گفته شده که کرم های گرد در محیط سایه تا 90 روز زنده می مانند.
دانشگاه مینه سوتا پژوهش هایی در این زمینه انجام داده و تعیین کرده است که به منظور تخریب تخم های مضر کرم، کمپوست شما نیاز به درجه حرارت متجاوز از 165 درجه سانتیگراد به مدت 5 روز دارد. دانشگاه ارگون آزمایشاتی را راهبری کرده و تعیین کرده است که توده کمپوستی که به درجه 130 برسد و 5 بار چرخانده شود(هر سه روز یکبار)، پاتوژن بیشتری در خود نخواهد داشت.

DOGCOM3
چیزی را با فضولات سگتان انجام دهید.
اگر در شهرک زندگی کرده و فقط فضای کوچکی دارید، نیاز به ساخت یا خرید سیستم کمپوست دارید. در این باب، طرح من می تواند مورد استفاده شما قرار گیرد.

DOGCOM4
اگر فضای کوچکی دارید و می خواهید کمپوست کننده ساده تر بسازید، فقط از یک سطل آشغال استفاده کنید.

DOGCOM5
اگر اتاق بزرگتر دارید، یک سطل کمپوست می تواند براحتی برای زایدات سگ شما ساخته شود.
چطور کمپوست سگ را از راه درست بسازیم؟
شما نیاز ندارید سطل ذخیره بخرید. به ویژه، شما نیاز ندارید ماده شیمیایی برای افزودن به مخلوط کمپوست خریداری نمایید. فرآیند به گونه مسخره ای ساده است:
1- فضایی که می خواهید کمپوست سازی کنید را علامت گذاری نمایید. بعضی از مردم نیاز به استفاده از سطل اشغال دارند تا در فضای ذخیره صرفه جویی نمایند. اگر حیاط پشتی کوچکتر دارید، این بهترین کار است. اگر می خواهید در پول پرداختی صرفه جویی کنید، سطل آشغالی که یک نفر دور انداخته است را پیدا کنید. زیر و اطراف سطل آشغال را با درل سوراخ کرده و آن را در جایی بگذارید که می خواهید کمپوست تهیه نمایید.( اگر حیاط بزرگتری دارید، ممکن است بخواهید حوضچه کمپوست را از موادی غیر از چوب قدیمی یا پالت که می توانید مجانی گیر بیاورید، تهیه کنید; اگر در مزرعه زندگی می کنید، فقط یک توده بسازید و از سازه ای که کمپوست را نگهداری کرده و برای شما اذیت و آزار ایجاد می کند استفاده نکنید)
2- وقتی یک بیل پر از مدفوع سگ را جمع آوری می کنید، آن را با یک بیل پر از مواد کربنی همانند هرس های چمن پوشش دهید.( از آنجا که نسبت کربن به ازت مدفوع سگ حدود 6 به یک است- همانند مدفوع جوجه و خیلی بهتر از مدفوع گاو- شما فقط نیاز دارید که حدود یک اسکوپ مواد کربنی را برای پوشش دادن دو اسکوپ فضولات اضافه نمایید) من دوستی نجار دارم. پس همیشه به تراشه های چوب دسترسی دارم. این همان است که نیاز دارم. اگر شما بخواهید از هرس های چمن استفاده کنید که خوب هستند، از آنجا که آین ها به سرعت تجزیه نمی شوند(نمی پوسند)، حتی می توان گفت که انتخاب بهتری هم هستند.
3- هر چند روز یکبار(اگر نیاز به جدول دقیق و سختگیرانه ای دارید، آن را برای هر دوشنبه تا پنج شنبه تنظیم نمایید) یک بیل پر از کمپوست قدیمی را روی توده بریزید، زیرا باکتری های مفید سرعت هضم را ازدیاد خواهند بخشید. برای شروع، فقط از خاک باغ استفاده کنید. اگر می بینید که برخی منابع به شما می گویند که محصولی را خریداری کرده و آن را روی کمپوستتان بریزید، نخرید! باکتری های آغازگر تماما در خاک پیدا می شوند و شما نیاز به دور ریختن پولتان ندارید.
4- توده را مرطوب نگه دارید: اگر ماهی دارید، آب آن را در هنگام تعویض، اضافه نمایید.
5- اختیاری: اگر کمپوست با کیفیت بالا می خواهید، کرم اضافه کنید( این امر، ورمی کمپوست نام دارد) شما نیاز دارید که پوسته های میوه و دانه های قهوه را به عنوان مواد مغذی اضافی کرم ها اضافه کنید، ولی آن ها مدفوع سگ را هم می خورند. آن ها کود کیفیت بالا تولید می کنند. در زمانی که کرم ها کمپوست مدفوع سگ شما را مصرف کرده اند، شما هوموس کیفیت بالایی خواهید داشت که پاتوژن ندارد. متون زیادی روش پرورش کرم های قرمز را آموزش می دهند و اگر بخواهید از این دستورالعمل ها پیروی کنید، واقعا باید بیشتر مطالعه نمایید. اگر به شما گفته شده که از مدفوع سگ استفاده نکنید، باید بدانید که این گفته درست نیست. آن هایی که اینچنین می گویند، در واقع یک آگاهی غلط را تکرار می کنند.
یک آشنا به امور معدنی، کشت قهوه آلی دارد. او تمام گیاهان را فقط روی هوموس تولیدی توسط کرم هایش نگهداری می کند. اگر شما قهوه آلی خریداری شده از استاربورکس یا مغازه خوار و بارفروشی را دارا هستید، پس در حال حاضر از هوموس استفاده می کنید. اگر از کرم ها استفاده می کنید، می توانید مال خودتان را داشته باشید.
اگر ترس از مدفوع دارید، می توانید فضولات سگ را در کیسه های قابل تجزیه زیستی به کمپوستتان اضافه کنید. اگر از این روش استفاده کنید، چند سالی طول می کشد تا به خاک برگردد و من به ویژه توصیه به اضافه کردن کرم ها نمی کنم، چون آن ها چیزی برای تغذیه نخواهند داشت.
ایا مدفوع سگ کرم های کمپوست مرا خواهد کشت؟
بعضی از سگ ها در معرض کنترل ماهانه موضعی کک هستند یا در حال حاضر تحت کنترل دهانی کک می باشند. این درمان ها از راههای مختلفی کار می کنند، اما اغلب آن ها روی سیستم عصبی حشرات عمل می کنند. آن ها باعث نمی شوند که استخوان بندی بیرونی حشره به درستی تشکیل نشود.
همه آن ها روی حشرات اثر می کنند.کرم های خاکی، که حشرات شگفت انگیزی هستند که به تشکیل کمپوست کمک می کنند، کرم های حلقوی هستند و حشره نیستند. هیچ مطالعه ای نشان نداده که این محصولات، حتی در مقادیر کم، روی کرم خاکی های شما اثر کنند. پس وقتی مردم می گویند که چون آن ها در مقادیر کوچک در مدفوع سگ ها پیدا می شوند، نباید از مدفوع سگ استفاده کرد، نباید این حرف را جز حرفی "چرند" به حساب آورد.
اگر شما می خواهید وقتتان را برای کمپوست مدفوع سگتان بگذرانید، امیدوارم که به جای اعمال مواد شیمیایی برای سگتان، از کنترل طبیعی کک استفاده کنید.

DOGCOM6
درختان موز بهترین جاهای استفاده از کمپوست سگ شما هستند

DOGCOM7

درختان جوان پاپایا به خاطر کمپوست زایدات سگ از شما ممنون خواهند بود
چطور بعد از کمپوست، از فضولات سگ استفاده کنیم؟
من یک قاشق چایخوری از کمپوست زایدات سگ را نخواهم خورد. جدا از این، من یک قاشق چایخوری کمپوست انسانی، کمپوست فضولات جوجه یا خاک تازه را نخواهم خورد. اگر شما یک سیستم مناسب کمپوست محصول را نگه داشته باشید، پاتوژن نخواهید داشت، ولی من هنوز توصیه می کنم که آن را در باغچه تان، جهت گیاهان زینتی تان و در اطراف درختانتان مورد استفاده قرار دهید. من دوازده نارگیل و تعداد زیادی درخت موز دارم و لذا همیشه در جستجوی مواد مغذی اضافی هستم. اگر درخت میوه، پرچین یا یک باغچه دارید، آن ها ارزش کمپوست را خواهند دانست و با نشو و نما، سرمایه شما را بازگشت خواهند داد.
کمپوست وقتی آماده استفاده است که شبیه خاک معمولی به نظر برسد. من نمی توانم به شما زمان دقیقی را بگویم، زیرا این امر به میزان زیادی وابسته به شرایط زیست محیطی شما خواهد داشت. اگر در شمال ایالات متحده زندگی می کنید، توده کمپوست شما در زمستان کاملا گرم نخواهد شد. اینجا در منطقه گرمسیری( و با جمعیت کرم های تندرستی که روی کمپوست من کار می کنند) توده من معمولا طی مدت 3 ماهه آماده پخش شدن خواهد بود. من در جاهای مختلف، توده های کمپوست دارم و ترجیح می دهم آن ها را به مدت طولانیتری رها نمایم.
اگر می خواهید محیط زیست را با دور انداختن خودخواهانه مدفوع سگ در لندفیل ها تخریب کنید، قبل از جمع کردن آن که وظیفه ای کمی ساده تر است، مدفوع را داخل توالت انداخته و یا(حتی بدتر)، یک محصول که مدفوع را فریز می کند خریداری نمایید. شاید شما کسی نیستید که باید یک سگ داشته باشد.
در باره اش فکر کنید.
تمام سگ ها زایدات تولید می کنند. پس از شر آن ها بدرستی رها شوید.

DOGCOM8
آیا شما آماده اید که مسئولیت صاحب سگ را داشته باشید؟
چنانچه مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای معقول در سایت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید، لطفا اینجا را کلیک کنید.