walden-pondکمپوست ترانشه( کد 0005)
اندازه: 30 تا 50 سانتیمتر عمق، عرض یا طول مهم نیست.
حداکثر ظرفیت: با پر شدن ترانشه، فضا باید رها شده و زائدات آلی با 10 الی 20 سانتیمتر خاک پوشش داده شوند.
قیمت: رایگان
میزان رضایت آزمونگر: عالی


آنچه می توانید در داخل ترانشه بریزید: اغلب زائدات غذایی( شامل گوشت، استخوان، محصولات لبنی و البته نه چربی!) برگ ها، خرده های چمن، دیگر زائدات باغی( به استثنای مدفوع سگ و گربه)
عامل "نفرت": پایین. مواد به مجرد اضافه شدن دفن می شوند و زیر خاک تجزیه می گردند.
پیچیدگی استفاده: پایین. مواد دفن شده و رها می شوند.
در زمستان: ترانشه اضافی نمی تواند حفاری شود. ترانشه های از قبل حفاری شده هنوز می توانند اضافه شوند. اگر ممکن است، از خاک شل و سست کناری برای پوشش استفاده شود.
قابلیت انتقال: سیستم قابل انتقال نیست.
توصیه ها:
کمپوست ترانشه راه فوق العاده و ارزانی برای باغ های اجتماع و خانه های دارای فضای باغی است تا زائدات غذایی و مواد سبز گیاهی را فرآیند نمایند. بر خلاف کمپوست سازی سنتی، نیازی به افزودن مواد خشک قهوه ای از قبیل برگ ها یا خرده چوب ها برای متعادل کردن سبزهای مرطوب نیست. به این دلیل، کمپوست سازی ترانشه یک راه حل خوب ویژه برای آن هایی است که منبع ساده قهوه ای ها را در اختیار ندارند.( اگر قهوه ای ها و سبزها نیازمند فرآیند شدن باشند، ما توصیه به کمپوست سازی ترانشه ای زوجی همراه با لاشبرگ می کنیم)
ادامه دارد

چنانچه مایل هستید ادامه مطلب را در اختیار داشته باشید، لطفا اینجا را کلیک کنید.

مهم: اگر اطلاعات خود را بیش از مطالعه و خواندن، از طریق شنیدن به دست می آورید بهتان توصیه می کنیم که "چرا مشاوره تلفنی!؟" را بخوانید.

نکته اول: چنانچه متن بالا نیاز شما را بر آورده نکرده است، کلیدواژه خود را در قسمت جستجو( بالای صفحه) وارد کرده و مقالات مرتبط با خواسته خود را ملاحظه نمایید. شاید یکی از آن ها بر طرف کننده نیاز شما باشد
نکته دوم: در صورت تمایل به اخذ مشاوره تلفنی از قوانین مشاوره، مندرج در بالای صفحه یا صفحه نخست، کسب اطلاع نمایید.
نکته سوم: چنانچه مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای معقول در سایت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید، لطفا اینجا را کلیک کنید.