walden-pondسبوس بوکاشی(کد 0039)

با استفاده از این دستورالعمل، شما می توانید خودتان "سبوس بوکاشی" تهیه نمایید. هدف از استفاده از این سبوس این است که زائدات غذایی به میکروارگانیزم هایی آغشته شوند که به تخمیر آن ها کمک می کند. ارگانیزم اصلی باکتری اسید لاکتیک است. تجربه من این بوده که در روشی ساده که طی آن از کشت لاکتوباسیلوس های نشاسته برنج استفاده می شود، می توان استارتر موثر و خوبی تهیه نمود. من نشاسته را از شستشوی برنج( آب برنج) تهیه کردم و باکتری های اسیدلاکتیک را با استفاده از شیر کشت دادم. سپس آن ها را به سبوس گندم تلقیح نمودم. در پایان کار، سبوس می تواند خشک شده و برای یکسال یا بیشتر ذخیره گردد. این روش در مقایسه با خرید سبوس در بسته های کوچک تجاری یا حتی خرید مایع استارتر EM کاملا به صرفه می باشد.

مهم: اگر اطلاعات خود را بیش از مطالعه و خواندن، از طریق شنیدن به دست می آورید بهتان توصیه می کنیم که "چرا مشاوره تلفنی!؟" را بخوانید.

نکته اول: چنانچه متن بالا نیاز شما را بر آورده نکرده است، کلیدواژه خود را در قسمت جستجو( بالای صفحه) وارد کرده و مقالات مرتبط با خواسته خود را ملاحظه نمایید. شاید یکی از آن ها بر طرف کننده نیاز شما باشد
نکته دوم: در صورت تمایل به اخذ مشاوره تلفنی از قوانین مشاوره، مندرج در بالای صفحه یا صفحه نخست، کسب اطلاع نمایید.
نکته سوم: چنانچه مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای معقول در سایت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید، لطفا اینجا را کلیک کنید.

چنانچه به یکی از دو مقوله "بهداشت" و "محیط زیست" علاقمند هستید، یا کلا نسبت به هیچیک از این دو مقوله نگاه خوبی ندارید، به شما اکیدا توصیه می شود اینجا را کلیک کنید.