walden-pondذخیره ساز خاک(کد 0187)

راهنمایی ضروری: اغلب قریب به اتفاق مطالب این سایت ترجمه خود ما هستند. با توجه به اینکه برخی از این مطالب برای خواننده ایرانی ابهام و سرگشتگی ایجاد می کند، گاه مجبور به ارائه توضیحات اضافی هستیم. از آنجا که برای همه خوانندگان واجب و ضروری است که مطالب ترجمه را از توضیحات اضافی تشخیص دهند، تمام توضیحات اضافی را بصورت نوشته های کج دارای خط زیرین آورده ایم.

mat P 0187

mat P2 0187
مواد: پلاستیک
رنگ: سیاه
برند: الگرین
ابعاد واحد: طول و عرض 28 اینچ و ارتفاع 32 اینچ
شکل: هشت وجهی
وزن آیتم: 27.5 پوند
در باره این آیتم
هوموس کمپوست تیره آلی غنی را در 6 الی 8 هفته از خرده های غذا، زائدات آشپزخانه و ضایعات غذایی تولید می کند.
شما می توانید 30 درصد از زائدات خانگی خود کاسته و بدین ترتیب هزینه هایی که به امر جمع آوری زباله های کنار خیابانی می دهید را کاهش دهید. از BPA ساخته شده و مواد آن 100 درصد بازیافتی و دوستدار محیط زیست هستند.
در خودشویی قفل شونده حیوانات را دور نگاه می دارد؛ در حالی که دریچه ها اجازه ورود هوا به داخل کمپوست ساز را می دهند و فرِایند کمپوست سازی را بهبود می بخشند.
دریچه های بزرگ دسترسی را آسان می سازند و دو در کشویی کار برداشت کمپوست را سهل و راحت می سازند.
ضخامت زیاد و ساخت کمک به تولید و عایق سازی گرما می کند که کمک به تجزیه زائدات توسط میکروارگانیزم ها نموده و تولید خاک غنی از مواد مغذی می کند. ظرفیت کل: 12.65 فوت مکعب. ظرفیت: 94 گالن

#کمپوست_ساز_ذخیره_کننده_خاک

صفحه نخست

مهم: اگر اطلاعات خود را بیش از مطالعه و خواندن، از طریق شنیدن به دست می آورید بهتان توصیه می کنیم که "چرا مشاوره تلفنی!؟" را بخوانید.

نکته اول: چنانچه متن بالا نیاز شما را بر آورده نکرده است، کلیدواژه خود را در قسمت جستجو( بالای صفحه) وارد کرده و مقالات مرتبط با خواسته خود را ملاحظه نمایید. شاید یکی از آن ها بر طرف کننده نیاز شما باشد
نکته دوم: در صورت تمایل به اخذ مشاوره تلفنی از قوانین مشاوره، مندرج در بالای صفحه یا صفحه نخست، کسب اطلاع نمایید.
نکته سوم: چنانچه مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای معقول در سایت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید، لطفا اینجا را کلیک کنید.

چنانچه به یکی از دو مقوله "بهداشت" و "محیط زیست" علاقمند هستید، یا کلا نسبت به هیچیک از این دو مقوله نگاه خوبی ندارید، به شما اکیدا توصیه می شود اینجا را کلیک کنید.

در ضمن، اگر دوستدار این هستید که در زمره حامیان ما باشید، لطفا اینجا را کلیک کنید.