walden-pondچرا توالت من بوی بد می دهد؟
آیا توالت شما بوی فاضلاب می دهد؟
نمی توانید از بوی بد توالت خلاص شوید؟شما توالت خود را بارها و بارها تمیز کرده اید.شما انواع مختلفی از تمیز کننده های کاسه توالت را امتحان کرده اید.آن هایی که خشن هستند.آن هایی که طبیعی هستند.تمیز کننده های خوب مدل قدیمی.شما حتی نشیمنگاه توالت را برای تمیز کردن سراسری تر جدا ساخته و با استفاده از دستکش و برس روبنده خاص فعالیت های ویژه سراغ مناطقی که دسترسی به ان ها سخت است رفته اید.

BADBATH1
با این حال،علیرغم کوشش های خستگی ناپذیر شما توالت شما بوی فاضلاب دارد.پس موضوع چیست؟متاسفانه چند چیز وجود دارند که باعث بوی کامل فاضلاب که مدام از حمام به مشام می رسد باشند.بعضی از آن ها و به سادگی با تعمیر آبشویی توالت قابل بر طرف شدن هستند،در حالی که دیگران نیاز به کار لوله کش حرفه ای دارند.برای اینکه متوجه گردید چرا توالت شما بوی بد می دهد،می توانید با بهترین شرکت لوله کشی تماس حاصل نمایید.
5 تا از مهمترین عوامل ایجاد توالت بد بو
اگر کوشش های تمیز کنندگی توالت شما بی بار است، چند دلیل محتمل را می توان ذکر نمود:
1-آب تله P تبخیر شده است.
این،ساده ترین مشکلی است که می تواند برطرف شود.
اگر بو از توالتی که خیلی استفاده نمی شود،مثل توالت اتاق میهمان و یا استخر شنای خانگی،می آید و یا شما بو را بعد از یک تعطیلات طولانی مدت تجربه می کنید، یک مسئله ساده ممکن است مقصر شناخته شود.
اگر شما لوله توالت پشت سرتوالتتان را نگاه کنید،متوجه بخشی خواهید شد که پایین رفته و دوباره به بالا برگشته است.این همان تله P است و هدف از کارگذاری آن این است که با پر نگه داشتن آن از آب از ورود گازهای فاضلاب به داخل خانه ممانعت به عمل آید.
اگر توالت شما به مدت طولانی بی استفاده رها شده باشد،این آب ممکن است بخار شده باشد.در این صورت راه ورود گاز فاضلاب به داخل منزل شما باز شده است.
برای پر کردن مجدد منبع آب،چند بار فلاش تانک توالت را به جریان بیندازید.مشکل بر طرف خواهد شد!

BADBATH2
2-زهکش توالت گرفته است
حتی اگر جریان فلاش تانک توالت شما بخوبی برقرار می شود، این امکان وجود دارد که بوی گرفتگی در خانه شما حس شود.در عدم مراقبت و بطور طبیعی این گرفتگی بو ایجاد می کند.برای حذف گرفتگی ممکن است شما نیاز به فنر داشته باشید.
3-باکتری ها از فاضلابرو به داخل کاسه توالت نشت کرده باشند.
اگر میکروارگانیزمها ، از یک راه یا بیشتر ، خودشان را از طریق فاضلابرو به کاسه توالت رسانیده باشند، ممکن است به اطراف کاسه توالت چسبیده و تکثیر شوند.این امر به ویژه در طی تابستان ها که شرایط گرما و رطوبت اجازه تکثیر بیشتر به میکروارگانیزم ها می دهد فراهم می شود.
خوشبختانه شما می توانید این میهمانان ناخوانده را با ریختن چند فنجان سفید کننده در داخل لوله سرریز یا شیر شستشوی واقع در داخل مخزن توالت بیرون کنید.استفاده از فلاش تانک،سفید کننده را بیرون داده و باکتری ها و بو را جارو می کند.
4-لوله تهویه متصل به سیستم لوله کشی گرفته است.
یک لوله متصل به سیستم لوله کشی شما هست که تا سقف ادامه دارد و ضمن حذف یا تخلیه گازهای فاضلابرو،به هوا اجازه ورود می دهد تا کمک به جریان آزادانه فاضلاب نماید.اگر این لوله گرفته شود گاز فاضلاب نمی تواند بیرون برود و بنابراین باعث می شود که حمام شما بو بگیرد.
تهویه را چک کنید تا ببینید آیا چیزی باعث گرفتگی آن شده است(این می تواند هر چیزی،از آشیانه پرنده گرفته تا کپه ای از برگ ها،باشد) اگر گرفتگی را پیدا کردید،ما بهتان توصیه می کنیم که از یک لوله کش کمک بگیرید تا کار را با ایمنی کامل تمام نماید.
5-حلقه مومی درزگیر توالت آسیب دیده است
این مورد باعث می شود که رفع اشکال پیچیده تر شود.
نسبتا عمومی است که حلقه درزگیر مومی زیر توالت شما در طی زمان دچار اضمحلال شود.در وقوع این اتفاق، گاز فاضلاب ممکن است از طریق ترک ها نشت کرده و توالت شما را بودار نماید.
شما باید بدانید که وقتی توالت شما تکان تکان می خورد یا لق می زند،حلقه درزگیر مومی آن مضمحل شده و نیاز به جایگزینی دارد.این مشکل قطعا باید توسط یک لوله کش حرفه ای برطرف شود.

BADBATH3
اگر مایلید فعالیت خود را با صرف هزینه ای مختصر در سایت شرکت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید،لطفا اینجا را کلیک نمایید.