walden-pondبا تمیز کردن تله هم مشکل جریان آرام توالت فرنگی برطرف نمی شود.در این حالت توالت احتمالا کثیف شده است.حتی اگر شما به سختی از زداینده کف ساز استفاده کنید ممکن است زدایندگی مد نظر شما فراهم نشود.هنوز باکتری ها و ته نشست های معدنی می توانند زیر حلقه تشکیل شده و سوراخ های جت را مسدود نمایند.
برای چک کردن مشکل سوراخ های جت گرفته شده فلاش تانک توالت را به کار انداخته و از نزدیک به جریان آبی که از سوراخ های جت خارج می شود نگاه کنید.آن ها باید بطور واضح مقادیر زیادی از آب را به اطراف کاسه شوت کنند.اگر آب مستقیم بطرف پایین بیاید نشانه این است که جت ها تا حدی گرفته شده اند.اما بوسیله چه چیزی؟


جواب این سوال را شما می توانید توسط یک آینه کوچک پیدا کنید.آینه را زیر حلقه گرفته و به سوراخ های جت نگاه کنید.اگر نقطه های سیاه یا نارنجی تیره ببینید شما مشکل باکتری دارید.اگر آنچه می بینید رسوبی و روشن به نظر برسد ته نشست های معدنی مشکل شما را ایجاد نموده اند.
تمیز کردن باکتری ها
برای خلاصی از شر باکتری های کاسه، شما باید تا حد امکان آن ها را از بین ببرید.این امر فقط نباید شامل پنهان شده های کاسه باشند زیرا باکتری های زیر حلقه و داخل سوراخ های جت ها هم باید از بین بروند.این کار را ترکیب یک قسمت ماده سفید کننده و ده قسمت آب انجام می دهد.پس درب مخزن را برداشته و محلول را داخل لوله سرریز بریزید.این یک لوله پلاستیکی بلند است که یک لوله لاستیکی کوچکتر داخلش شده است.
راه حل جادویی فقط پنج دقیقه بعد از به کار انداختن فلاش تانک خود را نشان می دهد.با خروج بخش کثیف سوراخ های جت تمیز می شوند.با یک تکه سیم هر سوراخ جت را زدایش نموده و با استفاده از یک آینه دستی اطمینان حاصل نمایید که همه آن ها را گرفته اید.بعد از این اطراف جت ها را با تمیز کننده کاسه و یک پد زداینده تمیز کنید.کارتان را با ریختن محلول سفیدکننده بیشتر در لوله سرریز جلو ببرید.
اگر باکتری های تشکیل شده یک مشکل مکرر باشند، شما ممکن است مجبور باشید به تناوب یک قاشق غذاخوری سفید کننده داخل لوله سرریز بریزید.هرگز سعی نکنید مشکل را با تمیز کننده های داخل مخزن حل کنید.این مواد شیمیایی دارای خاصیت تخریب کنندگی قسمت های لاستیکی داخل مخزن هستند که از آنجمله می توان به فلپر یا توپی مخزن اشاره کرد.از طرفی آن ها ضمانت تولید کننده را بی اثر خواهند ساخت.
تمیز کردن ته نشست های معدنی
با اختلافات مختصر حذف ته نشست های معدنی را می توان مشابه حذف باکتری ها دانست.
در عوض ترکیب سفید کننده باید از سرکه استفاده نمایید.چنین به نظر می رسد که سرکه در صورت گرم کردن عملکرد بهتری خواهد داشت.لازم نیست داغی در حد نقطه جوش باشد و دمای حدود 120 درجه فارنهایت برای این منظور کافی است.
دوباره مایع را داخل لوله سرریز ریخته و این بار به سرکه به مدت 30 دقیقه فرصت دهید تا ته نشین شود.
بعد جت ها را تمیز کنید.این بار از آچار آلن استفاده کنید.کار را با آچارهای کوچک آغاز کرده و با تمیز شدن جت ها از آچارهای بزرگتر استفاده نمایید.در استفاده از آچار دقت کنید زیرا چینی براحتی ترک می خورد.باز هم برای چک کردن کارتان از یک آینه دستی کمک بگیرید.
اگر مشکل باز هم وجود دارد وقت آن است که یک نرم کننده آب(سختی گیر) را کارگذاری نمایید.

toilclean
چنانچه مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای معقول در وبسایت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید لطفا اینجا را کلیک کنید.