walden-pond

comtobe1-کارشناس(دارای مدرک لیسانس)

فارغ التحصیل رشته های بهداشت محیط و محیط زیست ,به ویژه فعال در خدمات سمپاشی و طعمه گذاری، نیازمندیم

2-جهت سرمایه گذاری و اجرایی نمودن ایده های ناب زیست محیطی به سرمایه گذار(کلان) نیازمندیم

3-آماده عقد قرارداد همکاری زیست محیطی و بهداشتی با مجتمع ها و شهرک های بزرگ مسکونی هستیم

راهنمایی: از آنجا که ما فقط برای افراد حقیقی کار می کنیم( ترجیح می دهیم با دولتی ها کار نکنیم) افرادی که تجربه کار در بخش خصوصی واقعی را دارند می توانند فعالیتی که خوب از عهده انجامش بر می آیند و محلی که می توانند فعالیت کنند( محل سکونت) را ای میل نمایند تا در کارهای پروژه ای از خدمات ایشان استفاده گردد.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مهم: اگر اطلاعات خود را بیش از مطالعه و خواندن، از طریق شنیدن به دست می آورید بهتان توصیه می کنیم که "چرا مشاوره تلفنی!؟" را بخوانید.

نکته اول: چنانچه متن بالا نیاز شما را بر آورده نکرده است، کلیدواژه خود را در قسمت جستجو( بالای صفحه) وارد کرده و مقالات مرتبط با خواسته خود را ملاحظه نمایید. شاید یکی از آن ها بر طرف کننده نیاز شما باشد
نکته دوم: در صورت تمایل به اخذ مشاوره تلفنی از قوانین مشاوره، مندرج در بالای صفحه یا صفحه نخست، کسب اطلاع نمایید.
نکته سوم: چنانچه مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای معقول در سایت "بهداشت محیط دم دستی" تبلیغ نمایید، لطفا اینجا را کلیک کنید.

در ضمن اگر می خواهید پر بیننده ترین مقاله سایت، خلاصی از شر موش، را ببینید( که هر ماه یک بار به روز رسانی می شود)، از یک کالا که فقط "ما" تولید می کنیم، دیسک سشای، کسب اطلاع نمایید و یا دست به خرید ارزان یک جنس بسیار پر متقاضی، کمپوست ساز "طرح بوکاشی"، بزنید صفحه اول را ببینید. این اطمینان را هم داشته باشید که بیشتر مطالب سایت بر اساس پاسخ دادن به سوالات تلفنی یا پیامکی از ما یا دیگران و مشکلات زیست محیطی و بهداشتی مبتلابه جامعه پای بر عرصه وجود گذاشته اند و لذا اگر شما از ما سوالی بپرسید که جوابش را نمی دانیم، یا می دانیم اما در رابطه با آن مطلب در سایت نگذاشته ایم، به احتمال زیاد مدتی بعد مطلبی در باره آن تهیه کرده و در سایت قرار خواهیم داد. 

چنانچه به یکی از دو مقوله "بهداشت" و "محیط زیست" علاقمند هستید، یا کلا نسبت به هیچیک از این دو مقوله نگاه خوبی ندارید، به شما اکیدا توصیه می شود اینجا را کلیک کنید.

جدا از موارد فوق به شما اکیدا توصیه می شود که قسمت "دی تو دی" ما را هم مشاهده نمایید.

لینک های مفید داخلی

سمپاشی موریانه و کنترل آن