نیم نگاه


midanidVERY

 5comver0007

 09190288290      09224055895      02188331528      09122039437    

مژده! مژده: برای رفاه حال خریداران و مشتریان "بوکاشی" سبوس 600 گرمی که برای دو مرحله نیاز متقاضی را بر طرف می کند و کم جا هم هست تولید کرده ایم. متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرند.

 

HUOS TOTAL

RUMI4

"بهداشت محیطی ها" و "محیط زیستی ها" بخوانند!(کد 0050)

داشتن یک سایت از چیزهایی است که بسیاری از دانش آموخته ها و فارغ التحصیلان دانشگاه ها در جستجوی آن هستند. طراحی سایت کار ساده ای نبوده و از عهده هر کسی بر نمی آید. از سوی دیگر، آن هایی که کار طراحی سایت ها را انجام می دهند، اگر کارشان خوب باشد، حق الزحمه قابل ملاحظه ای دریافت می دارند.
در این باب، یک نکته مهم وجود دارد و آن این است که بسیاری از افراد متمایل به داشتن سایت، چندان مهم نمی بینند که اطلاعات فراوانی را درسایت قرار داده و بیشتر در جستجوی یک صفحه شخصی برای خودشان هستند.


اگر از اینجور افراد هستید ما می توانیم در همین سایت یک صفحه شخصی به اسم شما گشوده و مطالب مورد نظر شما را، قطعا پس از انجام ممیزی های لازم، به نام خودتان منتشر کنیم.
این اطلاعات می تواند شامل تمام آگاهی های مرتبط با بهداشت محیط و محیط زیست که دوست دارید دیگران را از آن ها با خبر کنید باشد؛ از تمایل به استخدام و به کارگیری افراد ذیصلاح گرفته تا معرفی نرم افزارهای مربوط به رشته تحصیلی شما و زمان و مکان برگزاری آزمون های مختلف مقاطع تحصیلی گوناگون.
شما می توانید از صفحه شخصی جهت فروش محصولات خود کمک گرفته، به شرطی که حتما در ارتباط با بهداشت محیط و محیط زیست باشند، و یا خدمات خویشتن را معرفی نمایید.
شاید نزد خود بگویید که این کار چه نفعی به حال ما دارد و چرا ما باید رایگان برای شما صفحه شخصی باز کنیم. جواب این است که یک صفحه شخصی خوب، که خیلی ها را به صفحه شما بکشاند، بازدید سایت را هم افزایش داده و برای ما هم مشتری جفت و جور خواهد کرد.
فکر کردن به اینکه شما می توانید از دیگر امکانات فضای مجازی استفاده کرده و مثلا توسط لینکدین به تبلیغ خود بپردازید نیز نباید مانع از درست کردن صفحه شخصی در سایت ما شود، زیرا جدا از آنکه هر گلی یک بویی داشته و تبلیغ هر چه بیشترش خوب است، این امکان برای شما وجود دارد که در عوض مقایسه پست ها، از طریق شمارنده، تعداد بازدیدهای صفحه شخصی خود را با دیگر هم صنفی ها مقایسه کرده و از رویه معرفی دیگران برای هر چه بهتر دیده شدن خود مدد بگیرید.
شما در صفحه شخصی خود می توانید تبلیغات رایگان داشته و از این راه کسب در آمد کنید. البته دقت کنید که برای اینکار باید بازدید صفحه شما خیلی بالا باشد. پس تا زمانی که تعداد بازدید کننده از صفحه شخصی شما به 1000 بازدید روزانه نرسیده، فکر کسب درآمد از طریق تبلیغات را نداشته باشید( قطعا این فقط یک توصیه است)
این نکته را به یاد داشته باشید که ما امکان نمایش فیلم و ویدیو در سایت را نداشته و برای ارائه آن ها می توانید از امکانات دیگر فضای مجازی، که در سایت ما وجود ندارد، بهره مند گردید.
در صورت فراموشی، ما در پایان هر ماه به شما گزارش بازدید داده و صادقانه بهتان خواهیم گفت که در معرفی خود تا چه حد خوب، یا بد، عمل کرده اید.
نظر به اینکه یک صفحه شخصی، یک صفحه شخصی است و نه بیشتر، تعداد کلماتی که می توانید در صفحه شخصی قرار دهید نباید بیش از 2000 کلمه باشد.( پس مقاله در صفحه شخصی نگذارید و از امکانات درج مقاله ما به نام خود بهره ببرید. اینجا را بخوانید)
در ضمن، ما مقاله شما را به صفحه شخصیتان لینک می دهیم تا راحت تر و بهتر و بیشتر خود را معرفی نمایید.
راههای تماس با ما عبارتند از:
09122039437 (تماس و پیامک معمولی و واتس آپ)
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
خط آخر: حال بهداشت محیط و محیط زیست جامعه ما اصلا خوب نیست! ما فکر می کنیم که می توانیم این حال بد را خوب کنیم و برای انجام این مهم برنامه هایی داریم: از گسترش استفاده از بیوگاز در کشور گرفته تا جا انداختن استفاده از زباله تر جهت کمپوست سازی در عوض دفن غیر بهداشتی پسماندهای تر و از کمک به کاستن حجم زباله های خشک و تفکیک جزئی این نوع پسماندها گرفته تا ایجاد حساسیت در مردم نسبت به آلودگی هوا و ترغیب مسئولین به وارد کردن یا تولید خودروهای برقی!

علاوه بر این ما نهایت کوشش خود را به خرج خواهیم داد تا جهت مبارزه با ناقلین و جوندگان در عوض استفاده از سموم شیمیایی آلاینده محیط زیست ، از روش های کم خطر تری همچون بهسازی و طعمه گذاری و ایجاد موانع فیزیکی بهره گرفته شود.    
انجام مهمات پیش گفته نه فقط ممکن که اجتناب ناپذیر و قطعی است؛ به شرطی که دانش آموخته ها و فارغ التحصیلان شاخه های مختلف بهداشت، اعم از بهداشت محیط و محیط زیست، در عوض اینکه هم صنفی های خود را به چشم رقبا و آنانی که جایشان را تنگ کرده اند مشاهده کنند، ایشان را به دیده رفقایی بنگرند که هیچ حرکت و اقدام مهمی بدون حضور اکثریت قریب به اتفاق آن ها "شدنی" نخواهد بود.

مهم: اگر اطلاعات خود را بیش از مطالعه و خواندن، از طریق شنیدن به دست می آورید بهتان توصیه می کنیم که "چرا مشاوره تلفنی!؟" را بخوانید.

نکته اول: چنانچه متن بالا نیاز شما را بر آورده نکرده است، کلیدواژه خود را در قسمت جستجو( بالای صفحه) وارد کرده و مقالات مرتبط با خواسته خود را ملاحظه نمایید. شاید یکی از آن ها بر طرف کننده نیاز شما باشد
نکته دوم: در صورت تمایل به اخذ مشاوره تلفنی از قوانین مشاوره، مندرج در بالای صفحه یا صفحه نخست، کسب اطلاع نمایید.
نکته سوم: چنانچه مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای معقول در سایت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید، لطفا اینجا را کلیک کنید.

چنانچه به یکی از دو مقوله "بهداشت" و "محیط زیست" علاقمند هستید، یا کلا نسبت به هیچیک از این دو مقوله نگاه خوبی ندارید، به شما اکیدا توصیه می شود اینجا را کلیک کنید.