walden-pondقابل توجه فروشنده، خریدار، متقاضی یا کاربلد!

راهنمایی ضروری: اغلب قریب به اتفاق مطالب این سایت ترجمه خود ما هستند. با توجه به اینکه برخی از این مطالب برای خواننده ایرانی ابهام و سرگشتگی ایجاد می کند، گاه مجبور به ارائه توضیحات اضافی هستیم. از آنجا که برای همه خوانندگان واجب و ضروری است که مطالب ترجمه را از توضیحات اضافی تشخیص دهند، تمام توضیحات اضافی را بصورت نوشته های کج دارای خط زیرین آورده ایم.


دوشنبه 6 اردیبهشت 1400
همین امروز زنگ زده بود و از ما باکس پلاستیکی همراه طعمه جهت گرفتن موش و جونده می خواست. گفتم نداریم و متاسفانه نتوانستم فروشنده معرفی کنم. لذا، اگر شما فروشنده این جور باکس ها هستید می توانید با ما تماس تلفنی یا پیامکی بگیرید و یا در واتس آپ اطلاع رسانی کنید تا شرایط همکاری جور شود. مطمئنا در این صورت وارد معامله دو سر برد شده اید.

#روز_به_روز

پنجشنبه 9 اردیبهشت 1400

تماس گرفته بود و می گفت آیا تبدیل پسماندهای تر شهری به کود کمپوست صرفه اقتصادی دارد و آیا این کود را می توان در بازار فروخت؟

در جواب قسمت دوم "بله" را باید گفت، اما اگر شما هم مشکل بالا را دارید باید بدانید که گرفتن پاسخ "صرفه اقتصادی دارد یا ندارد؟" چندان ساده نیست و خواهان جواب باید کمی دست به جیب شود.

برای اینکه بدانید کودسازی از زباله تر صرفه اقتصادی دارد یا نه باید در درجه اول یک مشاور را شناسایی کرده و با او قرارداد منعقد نمایید( می توانید از طریق ما اقدام کنید) رویه انجام کار مشاور اینطور است که بر اساس مطالعات چند روش کمپوست سازی را مشخص کرده و روی آن ها کار می کند. در نهایت مشاور به شما می گوید که هزینه اجرا و بهره برداری هر کدام چقدر است و آیا کمپوست سازی و فروش کود صرفه اقتصادی دارد یا ندارد.

حق الزحمه مشاور هم از روی هزینه اجرا در می آید( ممکن است بین 2 تا 10 درصد هزینه اجرا حق مشاوره بدهید) بدی این روش این است که از قبل نمی دانید حق مشاوره چقدر خواهد شد و علاوه بر آن مشاور شاید برای دشت حق الزحمه بیشتر هزینه شما را هم بالا ببرد.

روی این حساب شاید حق الزحمه نفر- ساعتی بهتر باشد. در این روش مشاور به شما خواهد گفت که چند نفر را با کدامین تحصیلات در چه مدت زمانی به خدمت می گیرد تا کار شما را انجام دهد. بر این اساس شما قبل از عقد قرار داد از حق الزحمه مطلع شده و البته می توانید چک و چانه بزنید.

شنبه 11 اردیبهشت 1400

زنگ زده بود و در باره مبارزه با ساس یا کک مشاوره می خواست. نگران انتقال ساس از طریق کتابخانه و کتاب ها بود که اطلاع دادم می تواند از راه بند استفاده کند.

از آنجا که راه بند ساس، احتمالا، در ایران نیست، گفتم که از قرار دادن دو گلدان پلاستیکی در داخل هم می تواند راه بند خانگی درست کند.

مکالمه که تمام شد فکر کردم سرمایه گذاری روی راه بند ساس هم سرمایه گذاری خوبی است، چون هم خواهان فراوان دارد و هم وسیله را می توان راحت درست کرد. خدا را چه دیدید! شاید خودمان درست کردیم و آن را روانه بازار نمودیم. اگر می خواهید بدانید راه بند ساس چیست، اینجا را کلیک کنید.

شنبه 18 اردیبهشت 1400

تماس گرفته بود و حشره کش کامن می خواست. این چندمین بار است که با چنین تماس هایی روبرو می شویم. حشره کش کامن، حشره کش پر مشتری است و اگر تولید کننده بخواهد در زمینه فروش بیشتر فعالیت کند در کمال میل حاضر به همکاری هستیم.

صفحه نخست

مهم: اگر اطلاعات خود را بیش از مطالعه و خواندن، از طریق شنیدن به دست می آورید بهتان توصیه می کنیم که "چرا مشاوره تلفنی!؟" را بخوانید.

نکته اول: چنانچه متن بالا نیاز شما را بر آورده نکرده است، کلیدواژه خود را در قسمت جستجو( بالای صفحه) وارد کرده و مقالات مرتبط با خواسته خود را ملاحظه نمایید. شاید یکی از آن ها بر طرف کننده نیاز شما باشد
نکته دوم: در صورت تمایل به اخذ مشاوره تلفنی از قوانین مشاوره، مندرج در بالای صفحه یا صفحه نخست، کسب اطلاع نمایید.
نکته سوم: چنانچه مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای معقول در سایت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید، لطفا اینجا را کلیک کنید.

چنانچه به یکی از دو مقوله "بهداشت" و "محیط زیست" علاقمند هستید، یا کلا نسبت به هیچیک از این دو مقوله نگاه خوبی ندارید، به شما اکیدا توصیه می شود اینجا را کلیک کنید.

در ضمن، اگر دوستدار این هستید که در زمره حامیان ما باشید، لطفا اینجا را کلیک کنید.