walden-pond

comtobeچرا مشاوره تلفنی؟!( کد 0415)

تماس گرفته بود و می گفت که کامنی که برای از بین بردن شپش سر روی دخترش پاشیده جواب خوبی نداده و نگران این است که بلایی سر دخترش آمده باشد!

زنگ زده بود و می گفت که سم آیکن وارد گلو و ریه اش شده و کاری کرده که از انجام عملیات سمپاشی پشیمان شود.

قطعا، در موارد اینچنینی کاری از دست ما ساخته نیست، زیرا ما درمانگر نیستیم و فقط می توانیم کاری کنیم که اینجور اشتباهات و ناراحتی ها گریبان آن ها که به موقع از ما مشاوره می گیرند را نگیرد.

از این ها گذشته، آن هایی که می خواهند خرید یک کالای زیست محیطی و بهداشتی را انجام دهند نمی توانند از فروشنده ها کسب اطلاع نمایند. این امر به خاطر این است که فروشنده ها باید عیوب و ایرادات کالاها و اجناس خود را پنهان کنند تا فروش خوبی داشته باشند!

با این حساب است که پای مشاورانی که در قبال دریافت حق الزحمه، هوای خریداران را بیش از فروشنده ها دارند به میان کشیده می شود.

بیشتر کلاه هایی که سر افراد مختلف می رود در نتیجه ناآگاهی است.این ناآگاهی هم می تواند منجر به خرید دستگاه تصفیه آبی که نیاز به آن وجود ندارد شود و هم موجب سپردن عملیات سمپاشی به شرکت های فاقد صلاحیتی که سررشته ای از این کار ندارند گردد.

لذا شما با گرفتن مشاوره می توانید هزینه مختصری کرده و از پرداخت وجوه قابل ملاحظه بی دلیل و بی فایده ممانعت به عمل آورید.
مشاوره تلفنی به درد آگاه شدن از دلایلی که بازرسان بهداشت محیط و یا ممیزین دفاتر سلامت ، اصناف مختلف را وادار به انجام کاری می کنند نیز خورده و ایشان را مطلع می سازد که ایراد گرفته شده واقعا عیب است و یا به علت برداشت اشتباه، ایراد به حساب آمده است.
علاوه بر این ها، گاه، مشاوره تلفنی موجب درآمد زایی می گردد.به عنوان مثال کسانی که با جداسازی پسماندهای تر و خشک توانسته اند با فروش پسماندهای خشک درآمد کسب کنند می توانند با مشاوره تلفنی مطلع شوند که این پسماندها را می توانند به گونه ای جداسازی نمایند که درآمد فروش آن ها از آنچه تاکنون بوده است بیشتر شود.
در خاتمه باید یادآور شد که از مشاوره تلفنی باید بر مبنای هزینه آن توقع و انتظار داشت، زیرا در برخی موارد رفع مشکل نیاز به حضور در محل و اخذ اطلاعات فراوان و بررسی انواع و اقسام راه حل ها و انتخاب کم هزینه ترین و مثمرثمرترین چاره عملی و امکان پذیر دارد.

نکته: در صورت تمایل به اخذ مشاوره تلفنی از قوانین مشاوره، مندرج در بالای صفحه یا صفحه نخست، کسب اطلاع نمایید.

مشاوره_تلفنی_بهداشت_محیط_محیط_زیست#

 نکته اول: چنانچه متن بالا نیاز شما را بر آورده نکرده است، کلیدواژه خود را در قسمت جستجو( بالای صفحه) وارد کرده و مقالات مرتبط با خواسته خود را ملاحظه نمایید. شاید یکی از آن ها بر طرف کننده نیاز شما باشد
نکته دوم: در صورت تمایل به اخذ مشاوره تلفنی از قوانین مشاوره، مندرج در بالای صفحه یا صفحه نخست، کسب اطلاع نمایید.
نکته سوم: چنانچه مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای معقول در سایت "بهداشت محیط دم دستی" تبلیغ نمایید، لطفا اینجا را کلیک کنید.

در ضمن اگر می خواهید پر بیننده ترین مقاله سایت، خلاصی از شر موش، را ببینید( که هر ماه یک بار به روز رسانی می شود)، از یک کالا که فقط "ما" تولید می کنیم، دیسک سشای، کسب اطلاع نمایید و یا دست به خرید ارزان یک جنس بسیار پر متقاضی، کمپوست ساز "طرح بوکاشی"، بزنید صفحه اول را ببینید. این اطمینان را هم داشته باشید که بیشتر مطالب سایت بر اساس پاسخ دادن به سوالات تلفنی یا پیامکی از ما یا دیگران و مشکلات زیست محیطی و بهداشتی مبتلابه جامعه پای بر عرصه وجود گذاشته اند و لذا اگر شما از ما سوالی بپرسید که جوابش را نمی دانیم، یا می دانیم اما در رابطه با آن مطلب در سایت نگذاشته ایم، به احتمال زیاد مدتی بعد مطلبی در باره آن تهیه کرده و در سایت قرار خواهیم داد.

چنانچه به یکی از دو مقوله "بهداشت" و "محیط زیست" علاقمند هستید، یا کلا نسبت به هیچیک از این دو مقوله نگاه خوبی ندارید، به شما اکیدا توصیه می شود اینجا را کلیک کنید.

این مطلب را با هر کسی که می شناسید به اشتراک بگذارید تا شاید مورد استفاده او قرار گیرد(برای  اینکار کافی است لینک بالای متن را کپی کرده و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. اگر در انجام این امر مشکل دارید با 09122039437 تماس بگیرید. حداقل خوبی این کار برای شما این است که به یک خریدار یا فروشنده کمک می کنید تا کار خود را راه افتاده ببیند)

شما می توانید در باره مطلب بالا نظر داده یا سوال بپرسید؟ به سوالات شما، بدون درج نام و نام خانوادگی، در صورت امکان، جواب داده می شود. نظراتی که توهین آمیز نباشند و مفید باشند درج خواهند گردید. برای انجام این کار اینجا را کلیک کنید. در ضمن، در هنگام ارسال ای میل نوشتن کد متن مطلب فراموش نشود.

تذکر: اگر مایل هستید به مجرد گذاشتن یک متن جدید در باره "مشاوره" از آن کسب اطلاع نمایید، لطفا این کلمه  را به همراه کد مندرج در بالای این متن به شماره 09122039437 واتس آپ نموده و یا به همین شماره پیامک بزنید.

صفحه نخست

مهم: اگر اطلاعات خود را بیش از مطالعه و خواندن، از طریق شنیدن به دست می آورید بهتان توصیه می کنیم که "چرا مشاوره تلفنی!؟" را بخوانید.

چنانچه به یکی از دو مقوله "بهداشت محیط " و "محیط زیست" علاقمند هستید، یا کلا نسبت به هیچیک از این دو مقوله نگاه خوبی ندارید، به شما اکیدا توصیه می شود اینجا را کلیک کنید.

در ضمن، اگر دوستدار این هستید که در زمره حامیان ما باشید، لطفا اینجا را کلیک کنید.  از آنجا که ما توسط دولت حمایت نمی شویم، امید خود را به حمایت شما عزیزان دوخته ایم. پس اگر فکر می کنید ارزش بیشتر دیده شدن را، دست کم جهت مبارزه با آن هایی که با اطلاعات غلط مردم را در مسیر نادرست قرار می دهند، داریم، لطفا لینک زیر را در گروه های شبکه های مجازی( لینکدین، واتس آپ ، تلگرام و ...) به اشتراک بگذارید. این موضوع را هم کاملا به ذهن بسپارید که چون ما مشاوره تلفنی می دهیم و بابت آن 30 هزار تومان می گیریم، اگر این مطلب به دردتان خورده است و آن را کاملا به مثابه یک مشاوره رایگان دیده اید با گذاردن لینک زیر در یکی از شبکه های اجتماعی ما را دقیقا به اندازه دریافت حق الزحمه مشاوره تلفنی ممنون و سپاسگزار از خود خواهید نمود.

WWW.YARABUMCO.IR

(اگر از طریق تلفن همراه وارد سایت شده اید می توانید برای ارسال آدرس سایت به گروه یا دوست و همکار از گزینه copy link text یا کپی کردن متن لینک استفاده کنید. بقیه گزینه ها نمی توانند مورد استفاده باشند)

خط آخر: اگر در هنگام جستجوی نام و نام خانوادگی خود در گوگل و پیدا کردن سایتی که حاوی آن ها هستند به احساس خوبی دست می یابید، لطفا اینجا را کلیک کنید.


چنانچه مایل هستید در مراسم قرعه کشی ماهانه ما، که در پایان هر ماه برگزار می شود، شرکت کرده و به قید قرعه برنده یک دستگاه کم حجم ساز آسان بطری یا مینی کمپوست ساز ارزان قیمت خانگی، هر کدام باب میل شما باشد، به همراه یک هدیه فرهنگی( کتاب) شوید خواهشمند است کلید واژه ای که توسط آن وارد سایت ما شده اید را به همراه کد متن به شماره 09122039437 واتس آپ نمایید( به عنوان پیشنهاد به شما توصیه می گردد کم حجم ساز آسان بطری را تنها در صورتی که آب معدنی زیاد مصرف می کنید انتخاب نمایید)

در ضمن، از آنجا که قرعه کشی فقط بین دارندگان بیشترین امتیاز صورت می گیرد برای بالا بردن امتیاز، شانس برنده شدن جایزه و مشاهده امتیاز رقبا اینجا را کلیک کنید.

لینک های مفید داخلی

سمپاشی موریانه و کنترل آن