5comver0007

bukpascomچرا مشاوره تلفنی؟!( کد 0415)

تماس گرفته بود و می گفت که کامنی که برای از بین بردن شپش سر روی دخترش پاشیده جواب خوبی نداده و نگران این است که بلایی سر دخترش آمده باشد!

زنگ زده بود و می گفت که سم آیکن وارد گلو و ریه اش شده و کاری کرده که از انجام عملیات سمپاشی پشیمان شود.

قطعا، در موارد اینچنینی کاری از دست ما ساخته نیست، زیرا ما درمانگر نیستیم و فقط می توانیم کاری کنیم که اینجور اشتباهات و ناراحتی ها گریبان آن ها که به موقع از ما مشاوره می گیرند را نگیرد.

از این ها گذشته، آن هایی که می خواهند خرید یک کالای زیست محیطی و بهداشتی را انجام دهند نمی توانند از فروشنده ها کسب اطلاع نمایند. این امر به خاطر این است که فروشنده ها باید عیوب و ایرادات کالاها و اجناس خود را پنهان کنند تا فروش خوبی داشته باشند!

با این حساب است که پای مشاورانی که در قبال دریافت حق الزحمه، هوای خریداران را بیش از فروشنده ها دارند به میان کشیده می شود.

بیشتر کلاه هایی که سر افراد مختلف می رود در نتیجه ناآگاهی است.این ناآگاهی هم می تواند منجر به خرید دستگاه تصفیه آبی که نیاز به آن وجود ندارد شود و هم موجب سپردن عملیات سمپاشی به شرکت های فاقد صلاحیتی که سررشته ای از این کار ندارند گردد.

لذا شما با گرفتن مشاوره می توانید هزینه مختصری کرده و از پرداخت وجوه قابل ملاحظه بی دلیل و بی فایده ممانعت به عمل آورید.
مشاوره تلفنی به درد آگاه شدن از دلایلی که بازرسان بهداشت محیط و یا ممیزین دفاتر سلامت ، اصناف مختلف را وادار به انجام کاری می کنند نیز خورده و ایشان را مطلع می سازد که ایراد گرفته شده واقعا عیب است و یا به علت برداشت اشتباه، ایراد به حساب آمده است.
علاوه بر این ها، گاه، مشاوره تلفنی موجب درآمد زایی می گردد.به عنوان مثال کسانی که با جداسازی پسماندهای تر و خشک توانسته اند با فروش پسماندهای خشک درآمد کسب کنند می توانند با مشاوره تلفنی مطلع شوند که این پسماندها را می توانند به گونه ای جداسازی نمایند که درآمد فروش آن ها از آنچه تاکنون بوده است بیشتر شود.

گوگل کردن، جواب بسیاری پرسش های آدمی را می دهد. با این حال، عدم اطلاع از کلیدواژه هایی که آدمی را به موفقیت رهنمون می سازد یا پنهان کاری کسانی که می خواهند از تخصص خود پول در بیاورند و لذا اطلاعات خود را به رایگان در اختیار دیگران قرار نمی دهند باعث می شود که خیلی ها پس از ساعات مدید جستجو به نتیجه "گشتیم نبود! نگرد نیست!" برسند. لذا؛ در خیلی موارد بهتر است آدم ها قبل از اینکه کلی جستجوی بی حاصل کرده و سر درد بگیرند مبلغ ناچیزی هزینه کرده و از لذت مشاوره تلفنی ما بهره مند شوند! 

در خاتمه باید یادآور شد که از مشاوره تلفنی باید بر مبنای هزینه آن توقع و انتظار داشت، زیرا در برخی موارد رفع مشکل نیاز به حضور در محل و اخذ اطلاعات فراوان و بررسی انواع و اقسام راه حل ها و انتخاب کم هزینه ترین و مثمرثمرترین چاره عملی و امکان پذیر دارد.

نکته: در صورت تمایل به اخذ مشاوره تلفنی از قوانین مشاوره، مندرج در بالای صفحه یا صفحه نخست، کسب اطلاع نمایید.

مشاوره_تلفنی_بهداشت_محیط_محیط_زیست#